search slide
search slide
pages bottom

Medialność polskich blogerów

Medialność polskich blogerów

W naszym kraju, od jakiegoś czasu bardzo popularne jest prowadzenie bloga internetowego. Jest to miejsce, w którym niekoniecznie znane osoby, publikują swoje przemyślenia na temat różnych spraw. Udostępniają również swoje fotografie. Większość blogerów nie była przedtem znana, a rozgłos przynosi im właśnie prowadzenie bloga. Blog, który przynosi swojemu autorowi dużą liczbę osób odwiedzających, spotyka się często z zainteresowaniem mediów. Głównie chodzi o media telewizyjne. Jest masa ludzi, którym rozgłos przyniósł właśnie blog lub strona internetowa.
Część osób, zamiast pisanego pamiętnika (bloga), tworzy wideo blogi na znanym portalu, który umożliwia publikację swoich filmików. Chodzi tu oczywiście o portal YouTube. Jeżeli chcemy się sprawdzić w blogowaniu i byciu medialnym, to warto zacząć właśnie od stworzenia swojego profilu na YouTube. Możemy się sprawdzić w roli prowadzących program tematyczny. Może akurat zdobędziemy widzów i nasza medialność wzrośnie.

Tagi wpisu: , .

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>